Tsakalof 10A View By Zeussuites

  • 25 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Tsakalof 10A View By Zeussuites se nachází ve městě Atény, 600 metrů od Attica, The Department Store, a nabízí Wi-Fi v pokojích. Apartmán má rozlohu 25 m² a je vybaven 1 ložnicemi, 1 koupelnami a kuchyňkou.

Některé pokoje přehlíží zahradu.

Apartmán se nachází ve čtvrti Kolonaki, nedaleko Museum of Ancient Greek Technology. Byzantské a křesťanské muzeum je ve vzdálenosti 11 minut pěší chůze, a stanice metra Syntagma je asi 550 metrů daleko. El Raval nabízí jídla moderní kuchyně a jsou jen 300 metrů daleko. Pěšky to na železniční nádraží Thissio trvá 20 minut.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Tsakalof 10A View By Zeussuites Atény
Mila Hidden Gem Apart In Kolonaki With Backyard
Cena pouze pro mobilní zařízení

Mila Hidden Gem Apart In Kolonaki With Backyard

7.7
Dobrý 20 recenzí
108 m od ubytování
USD 202 USD 182
za noc
Lux Retreat In The Heart Of Kolonaki
Cena pouze pro mobilní zařízení

Lux Retreat In The Heart Of Kolonaki

8.8
Vynikající 5 recenzí
158 m od ubytování
USD 203 USD 183
za noc
Zennia Lycabettus Loft
Cena pouze pro mobilní zařízení

Zennia Lycabettus Loft

215 m od ubytování
USD 109 USD 98
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    33 km

    Vlaková nádraží

    Omonia Railway Station
    1,4 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi v pokojích zdarma

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Kyvadlová doprava

    • Doprava na letiště (za poplatek)

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • Ostraha

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • K dispozici čaj a káva

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence00003010687
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Tsakalof 10A View By Zeussuites apartmán umístěn?
      Apartmán Tsakalof 10A View By Zeussuites apartmán se nachází v blízkosti Muzeum Benaki.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Tsakalof 10A View By Zeussuites?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Tsakalof 10A View By Zeussuites patří mimo jiné Akropolis, Attica, The Department Store, Byzantské a křesťanské muzeum.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Tsakalof 10A View By Zeussuites apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Tsakalof 10A View By Zeussuites apartmán je 81 €.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Tsakalof 10A View By Zeussuites?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Tsakalof 10A View By Zeussuites patří restaurace El Raval a T5, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Nabízí toto ubytování typu apartmán internet?
      Toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi v pokojích.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 25 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    33 km

    Vlaková nádraží

    Omonia Railway Station
    1,4 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Tsakalof 10A View By Zeussuites Atény

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít